trende

Afro Dalgası

23.04.2021
2.733
Afro Dalgası

Afro Dalgası Nedir?

Her uzunlukta saça uygulanabilen Afro Dalgası modeli, farklı modellerle kullanılabilme kolaylığı ile öne çıkar. Birçok dalga seçeneği sunar ve saça zararlı hiçbir kimyasal kullanmadan gerçekleştirilir. Son zamanlarda çokça tercih edilen bir modeldir. İnce örgülerinden ötürü Cornrows örgüsü (Balıksırtı) ile benzerlik gösterir.

Afro Dalgası Nasıl Yapılır?

Profesyonel kişiler tarafından uygulanması dalgaların görünümünü en güzel hale getirir. Afro dalgaları yapılırken herhangi bir sentetik madde kullanılmaz. Modelin de saça bir zararı yoktur. Yalnızca 8 cm’lik saç uzunluğu yeterlidir. Dalgaların kabarıklığı ve uzunluğu kullanan kişiye bağlı olarak farklılaştırılabilir. Saç diplerinden ince bir şekilde örme işlemiyle gerçekleştirilir. Örülen saçlar arasına tercih edilen kabarıklığa ve yoğunluğa göre dalgalı saç eklemeleri yapılır.

Kullanım Süresi ve Bakımı

Kullanım süresi 3 aya kadar uzayabilir ancak saçların uzama hızına göre değişkenlik gösterir.  Yağlanma hızına bağlı olarak saçların haftada en az 2 kez yıkanması gerekir. Zayıf saç yapısına sahip olan kişiler tarafından çokça tercih edilir. Bunun yanında saçların yoğunluğuna göre alışma süresi uzayabilir. Ancak saçlar bir kez alıştıktan sonra  Afro dalgalarının hoş görünüme kalıcı olarak sahip olabilir. Ek saçlar yardımıyla daha güzel bir görünüm verilebilir. Afro dalgalarının renkleri tonu ile kişinin kendi saçı aynı tonda olmalıdır. Farklı ton seçimleri, ilerleyen günlerde modelin görüntüsünü bozabilir. Afro Dalgası uygulanırken hiçbir sentetik ve kimyasal maddeler kullanılmaz. Ne dökülme ne de saçın doğasına zarar verme gibi bir etkisi yoktur.

Afro Dalgası Afro Dalgası Afro Dalgası

Eğer diğer saç modellerimiz hakkında bilgi edinmek isterseniz linki ziyaret edebilirsiniz; https://www.kronoskuafor.com/kategori/hizmetlerimiz/

instagram: https://www.instagram.com/kronoskuaforkadikoy/

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Kronoskuaför
Kronoskuaför
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?