trende

Twist (Burgu) Modeli

23.04.2021
1.116
Twist (Burgu) Modeli

Twist (Burgu) Modeli Nedir?

Uzun saçlara yapılarak rahatça farklı örgü modelleriyle kullanılabilen Twist(Burgu) modeli, ismindeki gibi saçlara burgu görüntüsünü kazandırır. Kendine has hoş görüntüsünü sağlayan Twist’in yanında yapılan eklemelerle istenilen şekilde ve renk tonunda modellemeler yapılabilir. Hazırlanma aşaması, daha çok zaman alsa da saçların kavuşacağı görüntüye değecektir.

Twist (Burgu) Modelinin Kullanımı

Burgu modelinin kullanım süresi ortalama 3 ay gibi uzun bir süre olarak belirlenir. Kullanım süresini uzatmak saçın uzunluğuna ve yapısına bağlı olarak değişir. Ek saçlar yardımıyla uygulanan Twist modelinin yapımına profesyonel olarak dipten başlanır. Dipten itibaren ekleme işlemi sürecinde, saça zarar verebilecek herhangi bir sentetik madde kullanılmaz. Twist yapılmış kısımların renk tonu asıl saça yakın seçilir. Böylece saçlar daha hoş bir görüntüye sahip olur. Saç uzunluğunun 10 cm civarında olması daha uygun olur. Kolay örülebilmesini ve Twist modelin kendine özgü görüntüsünü elde edebilmek için 10 cm üzeri tüm saçlara uygulanabilir. İstenilen kalınlıkta tercih edilebilir.

Başka Bir İşleme Gerek Duymaz!

Twist modelinin bir başka özelliği de dip boyası dışında herhangi bir işleme gerek duymamasıdır. Bunun yanında ek saçlarla yapılması gerekir. Ek saçlarla yapılmayan ve Twist uygulanmaya çalışılan saç, uzun olsa bile ideal kullanım süresi ve istenen görüntü elde edilemez.

Saçı Dökmez ve Kolayca Yıkanabilir

Twist modeli, ince veya kalın nasıl örülürse örülsü,n saç dökmesi yapmaz. Dökülen saçlar, burgular içerisinde kalır. Böylece saçın güzel görüntüsüne zarar gelmez. Saçın doğasına zarar vermediği gibi yıpranmış saçların beslenmesi için Twist model yapılması önerilir. İlk örülme sonrası, Twist yapılmış kısımlarda şekillenmeler olabilir ancak birkaç gün içerisinde saçlar Twist modelin havalı görünümüne kavuşacaktır. Yıkamasını yaparken parmaklarla hafifçe ovarak yıkanır. Haftada iki kez yıkanması yeterli olacaktır.

twist (burgu) modeli twist (burgu) modeli

Eğer diğer saç modellerimiz hakkında bilgi edinmek isterseniz linki ziyaret edebilirsiniz; https://www.kronoskuafor.com/kategori/hizmetlerimiz/

instagram: https://www.instagram.com/kronoskuaforkadikoy/

İletişim:
kronoskuaforkadikoy@gmail.com
(0216) 345 4501
(0542) 387 4643
Osmanağa, Karadut Sk. 31/5, 34714 Kadıköy/İstanbul
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Kronoskuaför
Kronoskuaför
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?