trende

Erkekler İçin Afrika Örgüsü Model Önerileri

24.06.2021
3.098
Erkekler İçin Afrika Örgüsü Model Önerileri

Erkekler İçin Afrika Örgüsü Model Önerileri

Kadınlarda olduğu kadar erkeklerde de son yıllarda çok ama çok fazla önem kazandı marjinal saç stillerine sahip olmak. E hem bir düzen hem de marjinallik denince akla ilk gelen tarz sanıyoruz ki Afrika örgüleri. Kusursuz bir düzen içinde örülen birbirinden güzel Afrika örgü modelleri, hem standardı hem de farklılıktan doğan güzelliği temsil ediyor.

Erkeklerde artık moda konusunda kadınlardan aşağı kalmıyor, kalmamalı! Eğer siz de bu tayfadansanız ve yepyeni bir tarza sahip olmak istiyor ama karar veremiyorsanız tam yerindesiniz! 

Erkekler İçin Afrika Örgüsü için hazırladığımız önerileri kaçırmayız deriz!

Erkekler İçin Afrika Örgüsü

1- Afrika Örgüsü

Klasiklerden biriyle başlamaya ne dersiniz? Hem örgülerin yoğun görünmesi hem de kişinin istediği uzunluğa sahip olabilmesi için yapımında ek saç kullanılan Afrika örgüsü, en çok tercih edilen modellerden biri. Ek saç konusu kafanıza takılmamalı. Zira kullanılmazsa yapılan saçlar uzun süre kalıcılığını koruyamaz. Ayrıca jumbo saç kullanılmasının sebebi de bu saçların gerçek saça tutunarak kaymayı önlemesinden geçiyor.

Üstelik dilediğiniz yoğunluğu, rengi ve uzunluğu seçebilirsiniz! Saçlarınızı beslerken dinlendirmek, aynı zamanda da güzel bir görünüm kazandırmak istiyorsanız Afrika örgüsü tam size göre!

2- Twist (Burgu)

En az Afrika örgüsü kadar tercih edilen modellerden birisi de twist! Saçlarınıza yine ek saçlar eklenerek burgu şeklinde örülmesiyle ortaya çıkan kusursuz bir görünüm! Ayrıca twisti de dilediğiniz renkte ve uzunlukta yaptırabilirsiniz! 

Birkaç saatlik yapım aşamasının ardından yaklaşık 3-4 ay boyunca saçınızı ilk günkü kalitesiyle kullanmaya devam edebilirsiniz! 

3- Cornrows

Erkeklerin en çok tercih ettiği modellerin belki de başında geliyor Cornrows! Belki de sebebi yapım aşaması en kısa süren örgülerden biri olmasıdır.😊 Elbette ışıltılı görünümünün payı daha fazladır. Üstelik rahat kullanım avantajının da büyük önemi var. Zira cornrows, yıkama ve bakım konusunda da oldukça kolaydır. Sadece mentollü şampuan kullanarak kişisel rutininize göre saçlarınızı yıkamanız yeterlidir! 

Dikkat çekici, ışıltılı ve marjinal görünümlerin en güzel kaynaklarının başında gelen saçlarımıza iyi bakmak ve onu verimli kullanmak görevimiz! Yeni bir tarz kazanmak için ilk iş saçlarımızı değiştirmeye karar vermekten sonraki işimiz de Afrika örgüsü yaptırmaktan geçiyor! 

 

Eğer diğer saç modellerimiz hakkında bilgi edinmek isterseniz linki ziyaret edebilirsiniz; https://www.kronoskuafor.com/kategori/hizmetlerimiz/

Instagram: https://www.instagram.com/kronoskuaforkadikoy/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC5olKvj3WAX00Zfz_GCSeNw

Pinterest: https://tr.pinterest.com/kronoskuaforkadikoy/_created/

Tiktok: https://www.tiktok.com/@kronoskuaforkadikoy?lang=tr-TR

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Kronoskuaför
Kronoskuaför
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?