trende

Neden Kronos Kuaför? Diğer Kuaförlerden Farkımız Ne?

21.10.2021
1.486
Neden Kronos Kuaför? Diğer Kuaförlerden Farkımız Ne?

Neden Kronos Kuaför? Diğer Kuaförlerden Farkımız Ne?

Twist (Burgu), cornrows, afro dalgası, rasta ve daha onlarca Afrika örgüsü modeli, son zamanlarda gitgide popüler hale gelmiş durumda. Artık sokakta gördüğümüz kadınlardan ya da erkeklerden bazılarının saçlarında görmeye alıştık Afrika örgüsü modellerini. Günden güne artmaya devam edeceğine de eminiz.

Yaptıranlar kadar yaptırmak isteyip çekinenler olduğunu da biliyoruz. Ya da kuaförlere güvenmeyen, sorularına cevap alamayan, saçlarına zarar geleceğinden korkan kişiler de oluyor. Tüm sorularınızın cevaplanıp; güvenli, sağlıklı ve kaliteli örgü yaptırmanın bir numaralı adresi ise kesinlikle Kronos Kuaför! Bu yazımızda size onlarca avantajımızdan sadece birkaçını anlatmak istiyoruz.

Bakalım Kronos’ta ne avantajlar varmış!

Alanında Profesyonel Çalışanlar

Örgülerinizi yapacak çalışanlarımızın ‘tamamı’ Afrika kökenlidir. Saç modellerini sonradan öğrenmiş olan değil, Afrika’da doğup büyümüş, orada çalışmış, kültürüne hakim olmuş ve bunu yayma konusunda istekli, yetenekli isimlerle çalışıyoruz! Saçlarınızı anavatanının üyelerine teslim ediyor ve alabileceğiniz en kaliteli hizmeti sunuyoruz!

Sadece Afrika Örgüsü Yapılıyor!

Kronos Kuaför olarak yaptığımız işi mükemmel seviyede yapma amacıyla çalışıyoruz. Bu yüzden sadece ve sadece Afrika örgüsü alanında uzmanlaşmış isimlerle çalışarak onlardan en iyi bildikleri işi yapmalarını istiyoruz. Bunu da sizlere sunuyor ve keyif içinde çalışmaktan zevk alıyoruz.

Ücretsiz Hizmetlerde Sınır Yok!

Afrika Örgüsü yapan kuaförlerin neredeyse tamamı, örgü sırasında ve sonrasındaki bazı işlemlerden ek ücret talep etmektedir. Ancak Kronos Kuaför olarak, saçlarınızın örgüde olduğu süre boyunca keyifli zaman geçirebilmeniz için size yardımcı olurken ve güzelliğinize katkıda bulunurken hiçbir ek ücret talep etmiyoruz. Örneğin, modellerimizin çoğunda saçlarınıza entegre edebileceğiniz neon da dahil olmak üzere onlarca renk seçeneği sunuyoruz sizlere. Ve bu renklerden hiçbir ek ücret talep etmiyoruz.

Örgünüzü tamamladıktan ve günlük hayatta kullanmaya başladıktan 2 hafta sonra sizi bakıma davet ediyoruz. Saçlarınızın durumunu görmek, yanlış giden bir şey varsa çözmek ve gerekirse canlanması için yardımcı olmak istiyoruz. Ve bu bakım sürecinden de hiçbir ek ücret talep etmiyoruz.

Kronos Kuaför’ün en büyük amacı Afrika kültürünün otantik modellerini ülkemize en iyi şekilde uyarlamak, müşteri değil arkadaş kazanmak ve mutlu misafirler yaratmaktır. Tüm gücümüzle bunun için çabalıyor, size daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz.

 

Önerilen Yazılar

Cornrows Afrika Örgüsü Nedir? https://www.kronoskuafor.com/cornrows/

Afro Dalgası Bakımı Nasıl Yapılır? https://www.kronoskuafor.com/afro-dalgasi-bakimi-nasil-yapilir/

Afrika Örgüsü Nedir? Nasıl Yapılır? https://www.kronoskuafor.com/afrika-orgusu-nedir-nasil-yapilir/

 

Eğer diğer saç modellerimiz hakkında bilgi edinmek isterseniz linki ziyaret edebilirsiniz; https://www.kronoskuafor.com/kategori/hizmetlerimiz/

Instagram: https://www.instagram.com/kronoskuaforkadikoy/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC5olKvj3WAX00Zfz_GCSeNw

Pinterest: https://tr.pinterest.com/kronoskuaforkadikoy/_created/

Tiktok: https://www.tiktok.com/@kronoskuaforkadikoy?lang=tr-TR

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Kronoskuaför
Kronoskuaför
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?