trende

Afrika Örgüsünde Neden Gerçek Saç Kullanılmaz?

27.07.2021
1.445
Afrika Örgüsünde Neden Gerçek Saç Kullanılmaz?

Afrika Örgüsünde Neden Gerçek Saç Kullanılmaz?

Afrika örgüsü ve türev modelleri son zamanlarda en çok tercih edilen saç stillerinin başında geliyor. Afrika’nın geleneksel saç modellerini sokak tarzını yansıtma konusunda muhteşem bir seçenek. Oldukça farklı bir tarza yolculuk yapmak isteyen kişilerin akıllarında da doğal olarak pek çok soru işareti oluşuyor. O yüzden size yardımcı olmayı bir görev bildik ve bu yazıyı hazırladık. Buyurunuz… Afrika Örgüsünde Neden Gerçek Saç Kullanılmaz?

Afrika Örgüsünde Ek Saç Neden Gerekir?

Afrika örgüsü, saçlarınıza güzel bir görünüm kazandırırken aynı zamanda istediğiniz uzunluğa ulaşmanıza da yardımcı olur. Bu sebeple hem istenilen uzunluğa ulaşmak hem de örgülerin daha yoğun görünmesini sağlamak için ek saç kullanımı gereklidir. Bu ek saçlar ise Jumbo modelindedir. Sebebi ise Jumbo saçın natürel saçınızdan kaymayarak sıkıca tutunabilmesidir.

Afrika Örgüsünde Ek Saçlar Nasıl Eklenir?

Jumbo ek saçları profesyonel olarak saçlarınıza ekleyebilmek için işinin ehli isimlerle çalışmanız gerekir. Eğer Kronos’ta, yani doğru yerdeyseniz de bu saçlar son derece profesyonel incelikteki tekniklerle hiçbir yabancı madde kullanılmadan saçlarınıza eklenir. Eğer örgü başlama noktanızda halka gibi bir görüntü bulunuyorsa maalesef örgünüz yanlış tekniklerle yapılmış demektir. Eğer doğru teknikle örülürse saçlarınız uzasa bile Jumbo saçlar size sıkıca tutunacağı için kötü bir görünüm vermez.

Afrika Örgüsünde Neden Gerçek Saç Kullanılmaz?

Aslına bakarsanız az önce anlattığımız her şey, gerçek saç kullanılmaması için birer sebeptir. Bunlara ek olarak saçlarınızı dilediğiniz görünüme ve uzunluğa kavuşturmak için de ek saç kullanmak gerekir. Ayrıca, çook büyük bir avantajımız daha var! Saçlarınızın rengini boya ve türevi hiçbir yabancı madde kullanmadan değiştirmek ister miydiniz? İşte belki de şu an yapay saçların belki de en büyük avantajının olduğu yerdeyiz! Çünkü Afrika örgüsü yaptırırken kullandığımız Jumbo saçları istediğiniz renkte seçebilir ve saçlarınıza uygulayabilirsiniz!

Önerilen Yazılar

Cornrows Afrika Örgüsü Nedir? https://www.kronoskuafor.com/cornrows/

Afro Dalgası Bakımı Nasıl Yapılır? https://www.kronoskuafor.com/afro-dalgasi-bakimi-nasil-yapilir/

Erkekler İçin Afrika Örgüsü Model Önerileri https://www.kronoskuafor.com/erkekler-icin-afrika-orgusu/

 

Eğer diğer saç modellerimiz hakkında bilgi edinmek isterseniz linki ziyaret edebilirsiniz; https://www.kronoskuafor.com/kategori/hizmetlerimiz/

Instagram: https://www.instagram.com/kronoskuaforkadikoy/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC5olKvj3WAX00Zfz_GCSeNw

Pinterest: https://tr.pinterest.com/kronoskuaforkadikoy/_created/

Tiktok: https://www.tiktok.com/@kronoskuaforkadikoy?lang=tr-TR

Afrika Örgüsünde Neden Gerçek Saç Kullanılmaz?

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Kronoskuaför
Kronoskuaför
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?