trende

Twist (Burgu) Fiyatları Ne Kadar?

21.10.2021
2.548
Twist (Burgu) Fiyatları Ne Kadar?

Twist (Burgu) Fiyatları Ne Kadar?

Twist (Burgu) Örgü Nedir?

Twist, en az Afrika örgüsü kadar tercih edilen modellerden biridir. Saçlarınızın doğal yapısını bozmadan ve herhangi bir kimyasal kullanmadan, sadece ek saçlar ile yapabileceğiniz eşsiz bir örgü twist. En güzel yanı da en az 3-4 ay boyunca saçlarınızda ilk günkü gibi kalabiliyor olması. Tabii ki bunun için işin profesyonellerinden yardım almalı, örgü için herhangi bir kuaföre başvurmamalısınız. Bir başka olumlu yanı ise dilediğiniz tüm renklere sahip olabilmeniz. Twist sayesinde neon renkler de dahil olmak üzere istediğiniz herhangi bir rengi saçlarınıza entegre edebilirsiniz.

Jumbo (Kanekalon) ek saçlarla yapabileceğiniz twistin görünümü burgu şeklindedir. Saçlarınızın dibinden itibaren profesyonel bir şekilde örgüler eklenerek yapım işlemi tamamlanır. Yapım süresi ise Afrika örgüsünden kısa, cornrowstan ise biraz daha uzundur. Ancak genellikle tek günde ve birkaç saatte tamamlanır. Yani bize bir 3-4 saat ayırmanız yeterli.

Twisti saçlarınızda tuttuğunuz 3 ay boyunca ilk günkü güzelliğini koruyacaktır. Bu sayede “hazırlıksız sabah” ya da koşturarak güne hazırlanma derdinden kurtulacaksınız. Zira twist sayesinde, her sabah ilk sabahki gibi olacak. Eğer saçlarınızı açmak isterseniz bu da çok kolay, tıpkı twistin kullanımı gibi. Saçlarınızı ucundan keserek dikkatli ve yavaş bir şekilde örgünüzü açabilirsiniz.

Twist (Burgu) Örgü Fiyatları

Twist, yapımı 4 saat süren, ince ve profesyonel işçilik isteyen muntazam bir örgüdür. Yapıldığında, saçlarınızda ışıltılı, dikkat çekici ve eşsiz bir hava bırakır. Bu durum elbette fiyatlara da yansımakta, işinin uzmanı isimler tarafından kaliteli bir şekilde kullanma garantisiyle size sunulmaktadır. Bu yüzden fiyatları karşılaştırırken saçlarınızda kalacağı süreyi ve o süreyi ne kadar kaliteli geçirmek istediğinizi de göz önünde bulundurmalısınız. Twist örgünün fiyatları yaklaşık olarak 550-650 TL’dir. Ve emin olun, onunla geçireceğiniz zamanın vereceğiniz paraya değecektir.

 

Önerilen Yazılar

Cornrows Afrika Örgüsü Nedir? https://www.kronoskuafor.com/cornrows/

Afro Dalgası Bakımı Nasıl Yapılır? https://www.kronoskuafor.com/afro-dalgasi-bakimi-nasil-yapilir/

Afrika Örgüsü Nedir? Nasıl Yapılır? https://www.kronoskuafor.com/afrika-orgusu-nedir-nasil-yapilir/

Eğer diğer saç modellerimiz hakkında bilgi edinmek isterseniz linki ziyaret edebilirsiniz; https://www.kronoskuafor.com/kategori/hizmetlerimiz/

Instagram: https://www.instagram.com/kronoskuaforkadikoy/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC5olKvj3WAX00Zfz_GCSeNw

Pinterest: https://tr.pinterest.com/kronoskuaforkadikoy/_created/

Tiktok: https://www.tiktok.com/@kronoskuaforkadikoy?lang=tr-TR

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Kronoskuaför
Kronoskuaför
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?