trende

Afro Dalgası

21.10.2021
916
Afro Dalgası

Afro Dalgası

Gün gelir, her kadın hayatında bir değişiklik yapma ihtiyacı hisseder. Genellikle bu değişim tercihi de saçlardan yana kullanılır. Çünkü saç stillerinde yapılan değişiklikler kişiye manevi yönden olumlu katkı sağlar ve psikolojik olarak yükselmesine yardımcı olur.

İşte siz de böyle bir gündeyseniz ya da sadece değişim için hazırsanız Afro dalgasını tercih edebilirsiniz. Hadi ufak ufak detaylara girelim…

Afro Dalgası Nedir?

Genellikle dolgulu ve hacimli saçlara sahip olmak isteyen kadınlar tarafından tercih edilir Afro dalgası. Kullanımı kolay ve uzun süre boyunca ilk günkü parlaklığını koruyan bir model olması da seçilmesinde önemli rol oynar. Neredeyse her güne, her ortama ve her modaya ayak uydurabileceğiniz Afro dalgası, marjinal görünümü ile de tarzınıza oldukça fazla katkıda bulunacaktır.

Afro Dalgası Nasıl Yapılır?

Geldik, herkesin merak ettiği sorulardan birine! Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki Afro dalgası yapımının hiçbir aşamasında, hiçbir kimyasal madde kullanılmaz. Bu sayede saçlarınızda hiçbir yıpranma ihtimali yoktur. Modelin yapımına başlarken de saçlarınız bir güzel yıkanır ve kurulanır. Sonra da kullanım şeklinize göre örülür. Bu aşamadan sonra ek saçlar devreye girer. İşlem tamamlandıktan sonra ise eşsiz parlaklıkta ve güzellikteki saçlarınızı uzuuun süre kullanabilirsiniz!

Afro dalgası sayesinde hazırlıksız gün derdinden de kurtulmuş olursunuz! Çünkü her gün, her sabah, her an hazır ve harika saçlarınız var artık! Üstelik maşa, düzleştirici gibi hem vakit alıcı hem de saçlarınıza zarar veren işlemlere de hiiiç ihtiyacınız kalmaz!

Afro Dalgası Fiyatları Ne Kadar?

Öncelikle Afro dalgası gibi tüm Afrika örgüsü modelleri işinin ehli olan, profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Kronos, tamamı alanında uzman olan Afrika kökenli çalışanları ile bu mistik kıtanın havasını tam anlamıyla İstanbul’un göbeğine taşımaktadır!

Modelin yapım ücreti saç tipinize, saçlarınızın uzunluğuna ve birçok farklı duruma göre değişiklik göstermesine rağmen ortalama 400-550 TL’dir.

 

Önerilen Yazılar

Rasta Nedir? Nasıl yapılır? https://www.kronoskuafor.com/rasta-nedir-nasil-yapilir/

Afro Dalgası Nedir? Nasıl Yapılır? https://www.kronoskuafor.com/afro-dalgasi-nedir-nasil-yapilir/

Afrika Örgüsü Nedir? Nasıl Yapılır? https://www.kronoskuafor.com/afrika-orgusu-nedir-nasil-yapilir/

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Kronoskuaför
Kronoskuaför
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?