trende

Çocuklar İçin Afrika Örgüsü Model Önerileri!

27.07.2021
1.854
Çocuklar İçin Afrika Örgüsü Model Önerileri!

 

Çocuklar İçin Afrika Örgüsü Model Önerileri!

Çocuklarımız, rengarenk dünyaları ve sınırsız hayal güçlerini dışa vurmak için fırsat arıyorlar! Bazıları da saçlarındaki renklerle bunu ifade etmeyi tercih ediyor. Bizlere düşen ise onların dünyalarını kısıtlamamak ve elimizden geldiğince gelişmelerine yardımcı olmak. Çocuklar İçin Afrika Örgüsü modellerimiz birçok çocuğun ilgisini çeken ve heveslenmelerini sağlayan, capcanlı figürler.

Onların dünyalarına eşlik etmek isterseniz haydi gelin, bu yazımızda onlar için neler yapabileceğimizi öğrenelim!

  • Cornrows

Cornrows, çocuklarımızın renkli düşlerini, gerçek renklerle birleştirmek için harika bir tercih! Bu seçenek, balıksırtı örgülere alışkın olan çocuklar için basit ve şık görünüşlü bir sonuç verecektir. Cornrowsu diğer örgülerden ayıran en önemli özellik yapım süresinin oldukça kısa olmasıdır. Bazı örgülerin yapımında, model 8 saate kadar beklemek durumunda kalabilir.

Ancak cornrows için birkaç saat beklemek yeterli olacaktır. Bu sayede çocuklarımızın sıkılma hissi de ortadan kalkacaktır. Cornrowsun bir başka özelliği de kullanım süredir. Yaklaşık 1 buçuk ay boyunca ilk günkü güzelliğiyle kullanılabilecek örgü kullanımı süresi, saç uzunluğu ve seçilen boyuta bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Tüm bu sebeplerin ışığında baktığımızda cornrows, çocuklarımız için en uygun model gibi görünüyor!

  • Renkli Afrika Örgüsü

Salonumuza gelen çocuklarımızın neredeyse tamamı renkli modeller tercih ediyor. Bu sebeple önerebileceğimiz bir diğer model de Afrika örgüsünün renkli versiyonu. Son zamanlarda her yaştan büyük ilgi gören Afrika örgüsü, yaklaşık 3 ay boyunca ilk günkü gibi verimli kullanılabilir.

Özellikle kısa saçlı olmasına rağmen uzun saçlara sahip olmak isteyen modellerimiz için vazgeçilmez olan Afrika örgüsünün yapımına, doğal saçların temizlenip taranmasının ardından bölümlere ayrılarak başlanır. Ardından sentetik saçların eklenmesiyle örgü işlemi devam eder. Çocuklarımız bu aşamada dilediği rengi ya da renkleri seçebilir ve saça hiçbir zararı yoktur! Ancak bu örgünün yapımının cornrowsa göre biraz daha uzun süreceğini belirtmemiz gerekiyor.

 

Önerilen Yazılar

Afrika Örgüsü Modelleri Ne Kadar Süre Kullanılır? https://www.kronoskuafor.com/afrika-orgu-modelleri-ne-kadar-sure-kullanilir/

Afro Dalgası Bakımı Nasıl Yapılır? https://www.kronoskuafor.com/afro-dalgasi-bakimi-nasil-yapilir/

Erkekler İçin Afrika Örgüsü Model Önerileri https://www.kronoskuafor.com/erkekler-icin-afrika-orgusu/

 

Eğer diğer saç modellerimiz hakkında bilgi edinmek isterseniz linki ziyaret edebilirsiniz; https://www.kronoskuafor.com/kategori/hizmetlerimiz/

Instagram: https://www.instagram.com/kronoskuaforkadikoy/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC5olKvj3WAX00Zfz_GCSeNw

Pinterest: https://tr.pinterest.com/kronoskuaforkadikoy/_created/

Tiktok: https://www.tiktok.com/@kronoskuaforkadikoy?lang=tr-TR

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Kronoskuaför
Kronoskuaför
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?